fbpx

Jak działamy 

Co musisz wiedzieć kontaktując się z nami w sprawie klimatyzacji? Tylko tyle, że jej potrzebujesz. Zajmiemy się całą resztą.

    przewiń
Kontakt

Napisz, zadzwoń lub zostaw swój numer, a skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe. Jeśli nie wiesz, o co zapytać i jakie informacje nam podać - nie przejmuj się. To my znamy się na klimatyzacji.

Bezpłatna wizja lokalna

Bez niej ani rusz! Umawiamy się na bezpłatne wykonanie pomiarów w Twoim domu czy biurze. Dzięki temu dobierzemy klimatyzator, który idealnie schłodzi (a zimą dogrzeje) pomieszczenia. Wizja lokalna pozwoli nam uniknąć niespodzianek przy montażu. A dla Ciebie to gwarancja klimatyzacji dopasowanej w 100%.

Oferta tego samego dnia

Nie zwlekamy z tematem. Otrzymasz od nas ofertę w ciągu 24 godzin od wizji lokalnej. Przedstawiamy oferty napisane zrozumiałym językiem, w których uwzględniamy różne opcje do wyboru.

Montaż

Decyzja podjęta? Ustalamy termin montażu. Otrzymasz od nas wskazówki, jak się do niego przygotować. Obawiasz się rewolucji w domu czy biurze? Niepotrzebnie. Będziesz zaskoczony, jak szybko i sprawnie przebiega instalacja klimatyzacji.

Szkolenie z obsługi

Klimatyzacja jest. Co dalej? Pokażemy Ci, jak wygodnie sterować klimatyzatorem i w pełni wykorzystać jego możliwości. Powrót z pracy do schłodzonego domu? Komfort obsługi i klientów w Twoim sklepie? Teraz to będzie możliwe. Otrzymasz też od nas wskazówki związane z używaniem klimatyzacji, a także zalecenia co do przeglądów i czyszczenia.

Opieka serwisowa

W naszej firmie obsługa klienta nie kończy się wraz z instalacją klimatyzacji. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, czyszczenie i odgrzybianie - opiekujemy się Twoim klimatyzatorem przez cały rok.