fbpx

Dlaczego my 

i nasze usługi ?

    przewiń

Mówimy Twoim językiem

Dziesiątki marek klimatyzatorów. Rozwiązania split, kanałowe czy kasetonowe. Do tego wzory na wyliczenie potrzebnej mocy. Dużo niewiadomych, prawda?

Kontaktując się z nami, nie musisz stresować się tym, że czegoś nie wiesz. Jesteśmy od tego, by wyjaśnić, doradzić i zainstalować dokładnie taki klimatyzator, jakiego potrzebujesz.

TELEFON - CENA - MONTAŻ

To nie u nas! Pośpiech i niepełne informacje skutkują często niewłaściwie dobranym klimatyzatorem. Zbyt słaba moc, brak pompki skroplin i zacieki na ścianie - to przykładowe skutki działania „na telefon”. Lubimy niespodzianki, ale nie w pracy. Dlatego zawsze zaczynamy od bezpłatnej wizji lokalnej i pomiarów.

Po nas nie musisz sprzątać

 

Obawiasz się hałasu, pyłu i innych uciążliwości związanych z montażem? Niepotrzebnie. Dzięki wizji lokalnej nasza ekipa przyjeżdża na montaż w 100% przygotowana. Działamy sprawnie, z dbałością o estetykę wykonania. Po nas nie musisz sprzątać.

 • Życzyłbym sobie i innym, aby każdy specjalista tak wykonywał swoją pracę. Współpraca z firmą od samego początku przebiegała bardzo sprawnie.
  Andrzej D.
 • Najlepsza ekipa, jaką gościłem w moim domu. Czysto, porządnie i klimatyzacja zainstalowana z wyobraźnią. Żadnych szpecących przekuć i zero uszkodzeń w co dopiero świeżo wyremontowanym domu.
  Łukasz K.
 • Szybka i bardzo profesjonalna wycena. Montaż przeprowadzony szybko, czysto i bezawaryjnie. Polecam wszystkim.
  Monika B.
 • Super profesjonalny i błyskawicznie wykonany montaż klimatyzacji, jestem bardzo zadowolony. Całość instalacji położona z głową, bez zbędnych kompromisów, do tego po zakończeniu wszystko dokładnie wysprzątane. Polecam!
  Bartłomiej D.